Stomatolog dla dzieci i dorosłych – wybierz Blu-Med Rzeszów

Czy warto leczyć zęby mleczne? Wielu rodziców zadaje sobie to pytanie, ponieważ wizyta dziecka w gabinecie stomatologicznym to stresujące wydarzenie. O higienę jamy ustnej oraz profilaktykę próchnicy warto zadbać jednak w jak najmłodszym wieku. Im szybciej dziecko nauczy się, że dentysta wcale nie jest taki straszny i że wizyty nie muszą wiązać się z bólem, tym mniej problemów z leczeniem pojawi się w późniejszych latach. Nawet sama wizyta bez leczenia jest dla dziecka dużym przeżyciem. Dentysta pomoże także w nauce mycia ząbków, pokaże sposoby na dokładniejsze usunięcie resztek jedzenia oraz wyjaśni dziecku, na czym będą polegały poszczególne zabiegi. Warunkiem jest jednak odpowiednio przygotowany do pracy stomatolog dziecięcy – osoba z doświadczeniem w pracy z dziećmi, empatią oraz otwartością. Nasz gabinet stomatologiczny zaprasza nie tylko najmłodszych pacjentów, ale również ich rodziców i dziadków; cała rodzina może zadbać o piękny uśmiech. Warto, by rodzice dawali swoim pociechom przykład i pokazywali, jak ważne są systematyczne wizyty u stomatologa.

Blu-Med Rzeszów to także inne usługi dentystyczne – protetyka i wybielanie

Polecamy nasz gabinet Blu-Med jako najlepsze rozwiązanie problemów z zębami dla całej rodziny. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz endodoncji. Nowoczesny sprzęt, przyjazna atmosfera i szeroki zakres zabiegów wyróżniają nas na tle innych gabinetów stomatologicznych. Leczymy poważne ubytki za pomocą nowoczesnych metod, które pozwalają na zachowanie zęba nawet wówczas, gdy próchnica sięga już do kanałów. W przypadku braków w uzębieniu z pomocą przychodzi protetyka – oferujemy korzystne ceny zarówno całościowych protez, jak i licówek czy mostów. Tworzymy także pojedyncze korony lub protezy obejmujące kilka zębów. Szczęśliwi posiadacze zdrowych zębów mogą zdecydować się w naszym gabinecie na wybielanie. Innowacyjna metoda Philips Zoom pozwala na bezbolesne i całkowicie bezpieczne usunięcie przebarwień. Nie zwlekaj i już dziś odwiedź nasz gabinet wraz z najbliższymi, by razem cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem.

Protetyka

Przywracamy dawny blask Twoich zębów!

* Protezy szkieletowe
* Częściowe i całkowite protezy osiadające
* Wkłady koronowe
* Wkłady koronowo-korzeniowe
* Mosty
* Licówki 
*Szyny relaksujące


Wybielanie zębów

Biały uśmiech o którym zawsze marzyłeś!

Jedna z najefektywniejszych metod Philips Zoom zapewnia szybki i długotrwały efekt. Daje możliwość usunięcia prawie wszystkich typów przebarwień. 

Wybielanie przy użyciu nadtlenku wodoru wspomaganego światłem jest całkowicie bezpieczne dla zębów i dziąseł. To najdelikatniejsza metoda wybielania dostępna na rynku z gwarancją olśniewającego efektu. 

Leczenie kanałowe

Leczenie dzięki któremu unikniesz ekstrakcji!

Endodoncja polega na leczeniu wnętrza zęba. Dzięki zastosowaniu najnowszych metod i narzędzi, uratujemy zęby, które dawniej skazane były na usunięcie

+48 692 255 555

ul. Hetmańska 15 /1
35-045 Rzeszów
Tel. kom.: 692 255 555

©2017 by Blu-Med.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now